دلیل افتادن ناخن کاشته شده

09124302505 همراه
دلیل افتادن ناخن کاشته شده

کاشت ناخن با قیمت مناسب با آموزش انواع کاشت ناخن به صورت تخصصی و حرفه ای برای علاقه مندان حرفه کاشت ناخن با کاشت ناخن آیتک.

کاشت ناخن آیتک
کاشت ناخن آیتک

داشتن ناخن هایی شکننده و عدم ماندگاری طولانی مدت لاک بر روی ناخن طبیعی باعث شده که خیلی از خانم ها به کاشت ناخن روی بیاورند. کیفیت مناسب یک کاشت ناخن حرفه ای که توسط یک ناخن کار حرفه ای انجام می شود باعث می شود مشتری دوباره به او مراجعه کند و در حقیقت مهمترین عامل موفقیت یک ناخن کار حرفه ای می باشد. فاکتورهای زیادی در این کیفیت موثر هستند اما مهمترین آنها ماندگاری کاشت ناخن روی دست مشتری و عدم افتادن ناخن کاشته شده است.

یکی از مشکلات خانم هایی که کاشت ناخن انجام داده اند و یا دوره های آموزش کاشت ناخن را گذرانده اند و وارد دنیای کار کاشت ناخن شده اند، افتادن ناخن کاشته شده است.

 

دلایل افتادن ناخن کاشته شده

علل افتادن ناخن کاشته شده- کاشت ناخن آیتک

  • دلایل افتادن ناخن کاشته شده که تقصیر ناخن کار است.

  • دلایل افتادن ناخن کاشته شده که تقصیر خود مشتری است.

 

دلایل افتادن کاشت ناخن که به ناخن کار مربوط می شود.

1- زیرسازی

زیر سازی اولین مرحله در کاشت ناخن است و مرحله ای پایه و بسیار مهم می باشد. در صورتیکه زیرسازی صحیح و اصولی اجرا نشود، کاشت ناخن دوام زیادی نخواهد داشت و دچار هواگرفتگی می شود و یا کامل جدا می شود. 

یکی از مهمترین بخش های زیرسازی انجام مانیکور خشک است و به همین دلیل باید دقت داشته باشید که مانیکور خشک باید به طور کامل انجام شود و تمامی کوتیکول ها از روی صدف ناخن برداشته شود.

خراش دادن سطح ناخن نیز از نکات مهم زیر سازی می باشد. هدف از خراش دادن سطح ناخن ایجاد بستر مناسب برای موادگذاری و برداشتن چربی های روی سطح ناخن است و باید به طور کامل کل سطح صدف ناخن را خراش دهید

2- پرایمر

مواد کاشت ناخن به راحتی به ناخن نمی چسبند و نیاز به ماده ای به نام پرایمر دارند. پرایمر مانند چسب عمل می کند و سبب می شود مواد کاشت به ناخن بچسبد. به همین دلیل قبل از اینکه مواد گذاری را انجام دهید باید سطح صدف ناخن را با پرایمر آغشته کنید.

 پس از زدن پرایمر بر روی ناخن حدود ۲۰ ثانیه فرصت دارید که لایه اولیه مواد را بگذارید زیرا پس از این زمان پرایمر خاصیت خود را از دست می دهد.

در کاشت ناخن با ژل می توانید، از بیس کات ژل استفاده کنید و در کاشت ناخن با پودر، نیز استفاده از بیس کات و نکات پرایمر در آن صادق است.

3- موادگذاری

مواد گذاری نادرست نیز یکی دیگر از دلایل افتادن ناخن کاشته شده است. در مرحله مواد گذاری  وقتی مواد را روی ناخن می گذارید با قلم ضربه های آرام به مواد وارد کنید که اگر هوا زیر مواد مانده، به صورت کامل خارج شود. مواد گذاری خیلی نازک باعث هواگرفتگی کاشت ناخن و در نهایت افتادن کاشت ناخن می شود. 

دلایل افتادن ناخن کاشته شده - کاشت ناخن آیتک

دلایل افتادن کاشت ناخن که به مشتری مربوط می شود.

1- انجام دادن کارهای منزل بدون دستکش

یکی از شایع ترین دلایل افتادن ناخن کاشته شده شستن ظرف بدون استفاده از دستکش است.

قرار گرفتن طولانی مدت ناخن کاشت شده در زیر آب برای شستن ظرف ها باعث جدا شدن مواد کاشت ناخن از صدف ناخن و هواگرفتگی کاشت و در نهایت افتادن کاشت ناخن می شود.

2- استفاده زیاد از استخر و جکوزی

حضور زیاد در آب استخر و یا جکوزی و حتی سونا از دیگر عوامل هواگرفتگی و افتادن کاشت ناخن است.

3- وارد شدن ضربه به ناخن

مشتریانی که تمایل به داشتن ناخن بلند دارند بیشتر در معرض این آسیب قرار دارند.

با توجه به اینکه قد ناخن بلندتر از قد معمول ناخن طبیعی فرد می باشد در برخی موارد فراموش می کند که دستان او کمی حساس تر از قبل است و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. خیلی مواقع ضربه به سر ناخن و به سمت پایین وارد می شود و این ضربه ها باعث هواگرفتگی و یا جدا شدن مواد از ناخن و افتادن کاشت ناخن می شود.

4- برگشتن ناخن

کسانی که ناخن کاشته شده دارند هنگام برداشتن وسایل باید دقت بیشتری داشته باشند زیرا ممکن است سنگینی وسایل یکی از دلایل افتادن ناخن کاشته شده می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله همه آنچه که راجع به دلایل افتادن ناخن کاشته شده را نیاز داشتید بیان شده است. جهت  مشاوره با کارشناسان ما و کسب اطلاعات بیشتر با صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم جهت اینکه بتوانید مهارت های کاشت ناخن و انواع آن را بهتر بیاموزید و فرا بگیرید از دوره های کاشت ناخن آیتک که بهترین خدمات را با قیمت های استثنایی و مناسب اراِئه می دهند، بهره مند شوید.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید