آموزش لمینت ناخن

09124302505 همراه
آموزش لمینت ناخن

یکی از روش های زیبایی برای ناخن ها در آموزش کاشت ناخن، لمینت کردن یا ناخن می باشد. دوره های آموزشی کاشت ناخن آیتک را از دست ندهید.

کاشت ناخن آیتک
کاشت ناخن آیتک

از روش های آموزش کاشت ناخن، لمینت ناخن می باشد. به کمک آموزش لمینت ناخن می توانید ناخن های زیباتر و محکم تری داشته باشید.

همانطور که در مقاله لمینت ناخن ذکر شد، این روش همانند کاشت ناخن می باشد اما تنها تفاوت کلی آن این است که در کاشت ناخن از تیپ استفاده می شود اما درلمینت ناخن، مواد بدون استفاده از تیپ مستقیما بر روی ناخن ها گذاشته می شوند.

لمینت ناخن چیست؟

لمینت ناخن - کاشت ناخن آیتک

لمینت ناخن یا همان کاور ناخن روشی مدرن و بسیار ساده جهت زیبا سازی ناخن های طبیعی و محافظت کننده آن در برابر شکستگی می باشد.

لمینیت به صورت یک لایه نازک بر روی ناخن ها کشیده می شود و باعث می شود ناخن ها فرم زیبا و برجسته ای به خود بگیرند و هم موجب استحکام بیشتر ناخن های شما می شود.

لمینیت ناخن زیر مجموعه ای از کاشت ناخن با ژل می باشد که در عین سادگی بسیار ظریف و طبیعی است. این نوع کاشت معمولا برای کسانی که تمایل به داشتن ناخن کوتاه و طبیعی دارند توصیه می شود. لمینیت ناخن یا کاور ناخن از کاشت با پودر و ژل ظریف تر بوده و از ژلیش ناخن نیز مقاوم تر است. از تفاوت های لمینت با لاک ژل نیز می توان گفت مواد لمینت، غلظتی بیشتر از لاک ژل دارند.

وسایل و مواد مورد نیاز برای آموزش لمینت ناخن

 1. عقب زن

 2. نیپر

 3. سوهان برقی

 4. دستگاه یو وی

 5. سر سوهان مانیکور اشکی

 6. سوهان دستی

 7. سر سوهان کاغذی نرم

 8. ضد قارچ

 9. بیس کات ژل

 10. لمینت

 11. تاپ شاین

 12. روغن کوتیکول

مراحل آموزش لمینت ناخن

مراحل آموزشی لمینت ناخن - کاشت ناخن آیتک

مرحله اول آموزش لمینت ناخن - زیرسازی

1- مانیکور خشک 

ابتدا به وسیله عقب زن پوست های اطراف ناخن را به عقب برانید. پس از آن با استفاده از سر سوهان مانیکور اشکی، کوتیکول های روی صدف ناخن را بردارید. به زاویه سر سوهان و جهت حرکت آن روی ناخن دقت کنید و در آخرین مرحله از مانیکور خشک به کمک نیپر پوست های اضافه دور ناخن را ببرید.

2- خراش دادن ناخن

با استفاده از سر سوهان کاغذی نرم و به آرامی سطح ناخن را خراش بدهید. پس از آن با استفاده از سوهان دستی فرم بغل و بالای ناخن را اصلاح کنید و فرم دلخواه را به ناخن بدهید.

مرحله دوم آموزش لمینت ناخن - موادگذاری

ابتدا سطح صدف تمام ناخن ها را به ضدقارچ آغشته کنید سپس یک لایه نازک از بیس کات را روی ناخن بزنید و دست را زیر دستگاه UV قرار دهید. زمان مورد نیاز برای این کار با توجه به برند بیس کاتی که استفاده می کنید متغییر است اما زمانی بین ۳۰ تا ۶۰ ثانیه مناسب است.

جهت مواد گذاری این موارد انجام می شود

 • ابتدا یک لایه نازک از مواد را مانند لاک روی ناخن بزنید و دست را به مدت ۶۰ ثانیه داخل دستگاه قرار دهید.

 • لایه بعدی را می توانید ضخیم تر بزنید و به آرامی فرم دلخواه صدف ناخن را با استفاده از نوک قلم ایجاد کنید و دست را به مدت ۶۰ ثانیه داخل دستگاه قرار دهید. دقت کنید که قبل از قرار دادن دست داخل دستگاه حتما دور ناخن را چک کنید تا اگر مواد به دور ناخن شره کرده بود قبل از قرار دادن دست زیر دستگاه و خشک شدن بتوانید آن را تمیز کنید.

 • معمولا دو لایه از مواد کافی است اما اگر تمایل به ضخامت بیشتر داشتید می توانید مرحله بالا را مجددا تکرار کنید.

مرحله سوم آموزش کاشت ناخن - تاپ شاین

اگر مواد گذاری را با دقت لازم انجام داده باشید نیازی به سوهان کشی نیست اما در صورت احساس ناهمواری روی ناخن می توانید با استفاده از سر سوهان کاغذی ناهمواری را از بین ببرید. و در صورت نیاز به دورگیری می توانید با استفاده از سر سوهان استوانه دورگیر مانیکور این کار را انجام دهید.

 در صورت مواد گذاری صحیح و اصولی نیازی به سوهان کشی نمی باشد. پس از اتمام مراحل بالا لمینت ناخن شما به پایان رسیده و شما می توانید با یک لایه نازک تاپ شاین سطح براق و صیقلی داشته باشید. به کمک روغن کوتیکول پوست اطراف ناخن را نرم کنید. 

مزایای لمینت ناخن

ویژگی های خوب لمینت ناخن - کاشت ناخن آیتک

 • لمینیت ناخن ظاهری ظریف و زیبا دارد و گزینه مناسب برای افرادی است که به ناخن های طبیعی علاقه دارند.

 • لمینیت ناخن قابل ترمیم است و به همین دلیل گزینه بهتری از ژلیش ناخن است.

 • اگر در مواد گذاری دقت کافی داشته باشید نیازی به سوهان کشی ندارد و باعث سرعت در کار می شود.

معایب لمینت ناخن

 • در لمینیت ناخن باید مواد گذاری به صورت ناخن به ناخن انجام شود و نیاز به صبر و حوصله دارد.

 • لمینیت ناخن به اندازه کاشت ناخن مقاومت ندارد و برای افرادی که تمایل به داشتن ناخن بلند دارند گزینه مناسبی نیست.

سخن پایانی

جهت اطلاع از قیمت آموزش ترمیم کاشت ناخن با صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

در این مقاله همه آنچه که برای آموزش لمینت ناخن در خانه نیاز داشتید بیان شده است. 

با توجه به اینکه حوزه کار ناخن خوب است و مشتریان بسیاری دارد فرصت مناسبی است که کسب و کار خود را در زمینه کاشت ناخن به راه بیندازید. با توجه به توضیحات بالا و فرصت خوبی که کاشت ناخن آیتک در اختیار شما قرار می دهد دوره کاشت ناخن را با خیالی آسوده بگذرانید حرفه ای شوید و کسب درآمد کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم جهت اینکه بتوانید این مهارت را بهتر بیاموزید و فرا بگیرید از دوره های کاشت ناخن آیتک که بهترین خدمات را با قیمت های استثنایی و مناسب اراِئه می دهند، بهره مند شوید.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید