آموزش کاشت ناخن با قالب

09124302505 همراه
آموزش کاشت ناخن با قالب

آموزش جامع کاشت ناخن با قالب یا دوئال به همراه توضیح کامل مراحل کاشت ناخن قالبی - کاشت ناخن آیتک

کاشت ناخن آیتک
کاشت ناخن آیتک

آموزش کاشت ناخن با قالب یکی از مهم ترین آموزش های کاشت ناخن می باشد. در حوزه آموزش کاشت ناخن، لازم است بدانید که برای همه ناخن ها نمی توان از یک شیوه و روش برای کاشت ناخن استفاده کرد و تشخیص این قضیه نیازمند آموزش صحیح می باشد. در این مطلب برآنیم تا 0 تا 100 آموزش کاشت ناخن قالبی آموزش داده شود تا مهارت کاشت ناخن با قالب را نیز فرا بگیرید.

کاشت ناخن قالبی یا دوئال چیست؟

کاشت ناخن قالبی - کاشت ناخن آیتک

 کاشت ناخن با قالب یا کاشت دوئال به نوعی از کاشت ناخن گفته می شود که با قالب های مخصوص انجام می شود. این نوع کاشت بسیار سریع و آسان بوده و هم با استفاده از پودر و هم با استفاده از ژل قابل اجرا می باشد.

ابزار و مواد برای آموزش کاشت ناخن با قالب

 • عقب زن

 • نیپر

 • قالب کاشت

 • قلم مخصوص کاشت اکریلیک 

 • سر سوهان مانیکور اشکی

 • سرسوهان مانیکور استوانه دور گیر

 • سرسوهان مخروطی الماسه

 • سرسوهان کاغذی نرم

 • سوهان دستی

 • پرایمر

 • لیکویید نیم چرب

 • پودر کاشت ناخن 

 • تاپ شاین

 • ضد قارچ

 • روغن کوتیکول

مراحل آموزش کاشت ناخن با قالب

مراحل کاشت ناخن قالبی یا دوئال- کاشت ناخن ایتک

مرحله اول آموزش کاشت ناخن با قالب- زیرسازی

1- مانیکور خشک

به معنای عقب زدن پوست های روی ناخن و برداشتن کوتیکول های موجود دور ناخن می باشد.

2- خراش دادن سطح ناخن ها

هدف از این کار صرفا ایجاد خراش هایی سطحی است که در چسبندگی و درگیری بیشتر مواد با سطح ناخن به ما کمک کند و سپس نوبت به پاکسازی سطح ناخن از هر گونه چربی می باشد.

ضد قارچ را فراموش نکنید. ضد قارچ را به تمامی سطح صدف ناخنتان بزنید.

 

مرحله دوم آموزش کاشت ناخن با قالب- انتخاب سایز مناسب قالب

لازم است توجه داشته باشید قالبی که از میان سایز های مختلف انتخاب می کنید به هیچ عنوان نباید از صدف ناخن بزرگتر باشد. قالب باید تا جای ممکن هم سایز یا کمی کوچکتر از سایز صدف ناخن باشد.

اگر قالبی بزرگتر از صدف ناخن را انتخاب کنید پس از موادگذاری و گذاشتن مواد روی ناخن مواد از کناره های قالب بیرون می زند و روی پوست اطراف ناخن خشک می شود.

 

مرحله سوم آموزش کاشت ناخن با قالب- موادگذاری

1- موادگذاری درون قالب

بهتر است از قلم وان بال استفاده کنید. در این مرحله موادگذاری درون قالب باید سریع انجام شود چرا که اگر مواد درون قالب خشک شود به ناخن نمی چسبد و کاشت شما بسیار بی کیفیت می شود. بنابراین برای اینکه زمان بیشتری داشته باشید حتما از لیکوئیدهای نیم چرب که دیرتر خشک می شوند استفاده کنید و سعی کنید با برداشتن لیکوئید بیشتر، موادتان را شل تر کنید. پس از موادگذاری درون قالب باید روی ناخن پرایمر زده شود.

2- قرار دادن قالب روی ناخن

در این مرحله قالب را به صورت عمود به ریشه ناخن قرار داده و آن را روی ناخن بخوابانید. با کمی فشار دادن قالب روی ناخن ، مواد را به ناخن بچسبانید. پس از آنکه قالب را یک تا دو دقیقه روی ناخن نگه داشتید، مواد به اندازه لازم سفت شده است.

3- برداشتن قالب

در این مرحله صبر کنید تا مواد کاملا خشک شود و حدودا پس از سه تا چهار دقیقه قالب به راحتی از روی مواد جدا می شود. برای این کار لبه های قالب را با دو انگشت گرفته و با تکان های کوچک قالب به راحتی از روی ناخن جدا می شود و سطح صیقلی ناخن کاشته شده قابل مشاهده است.

 

مرحله چهارم آموزش کاشت ناخن با قالب- سوهان کشی

1- سوهان کشی دورگیری

این مرحله صرفا برای از بین بردن ناهمواری های احتمالی در اثر بیرون زدن مواد از دور قالب انجام می شود و برای این کار از سرسوهان مانیکور استوانه ای دورگیر استفاده کنید.

2- سوهان کشی زیر ناخن

پس از آنکه مواد کاشت روی ناخن قرار گرفت، سطح رویی آن صاف و صیقلی می باشد. اما سطح زیرین مواد این خاصیت را نداشته و دارای ناهمواری های احتمالی زیادی می باشد و ناخن کاشته شده را ضخیم می کند. برای رساندن ضخامت ناخن به ضخامت مورد نظر با استفاده از سرسوهان مخروطی الماسه سطح زیر ناخن را هموار و نازک کنید.

3- فرم دهی

با استفاده از سوهان دستی فرم بغل و بالای ناخن را درست کرده و سپس روی سطح ناخن را کمی با همین سوهان خراش دهید تا آماده برای زدن تاپ شاین شود.

 

مرحله پنجم آموزش کاشت ناخن با قالب- تاپ شاین

در این مرحله یک لایه نازک تاپ شاین روی سطح ناخن زده و ناخن را به مدت ۶۰ ثانیه درون دستگاه UV قرار می دهید تا خشک شود. پس از خشک شدن تاپ شاین روی سطح ناخن، دور و روی ناخن را به روغن کوتیکول آغشته کرده و با انگشت آن را روی ناخن مالش می دهید.

هزینه کاشت ناخن قالبی

هزینه و قبمت کاشت ناخن با قالب یا دوئال - کاشت ناخن آیتک

هزینه کاشت ناخن قالبی هزینه ای برابر با کاشت ناخن با پودر خواهد داشت اما بنا به محل قرارگیری سالن و میزان تجربه ناخن کار فرق می کند.

جهت اطلاع از قیمت آموزش کاشت ناخن با قالب با صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.


سخن پایانی
با توجه به اینکه حوزه کار ناخن خوب است و مشتریان بسیاری دارد فرصت مناسبی است که کسب و کار خود را در زمینه کاشت ناخن به راه بیندازید. با توجه به توضیحات بالا و فرصت خوبی که کاشت ناخن آیتک در اختیار شما قرار می دهد دوره کاشت ناخن را با خیالی آسوده بگذرانید حرفه ای شوید و کسب درآمد کنید

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید