آموزش کاشت ناخن

09124302505 همراه
آموزش کاشت ناخن

اگر به دنبال یادگیری و آموزش کاشت ناخن و کسب درآمد از این راه هستید، این مطلب را حتما حتما مطالعه کنید.

کاشت ناخن آیتک
کاشت ناخن آیتک

امروزه کاشت ناخن یکی از پرطرفدارترین جنبه های حوزه زیبایی می باشد و همین عامل سبب شده مدل ها، روش ها و مواد جدیدتر به این حوزه افزوده شود تا جذابیت آن دوچندان شود.

خانم هایی که برای زیبایی ناخن های دست و پایشان اهمیت قائلند، فارغ از اینکه چه سلیقه ای دارند، مجذوب و طرفدار حوزه کاشت ناخن می شوند.

آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن - در تهرانپارس- کاشت ناخن آیتک

بسیاری از خانم ها در بازار کار با این مشکلاتی روبرو هستند که ممکن است در نهایت به خروج از سیستم منتهی شود. مشکلاتی از قبیل وجود محدودیت ها و عدم وجود امنیت در سیستم های کارمندی ، عدم ارتباط رشته تحصیلی فرد با وظایف محوله در محیط کاری و....

این عوامل سبب شده تا خانم ها به دنبال یادگیری کاشت ناخن و انواع آن باشند. پیشنهاد ما به شما اینست که دقت کنید آموزش کاشت ناخن به طور اصولی و صحیح انجام شود و در عین حال باید در کنار آموزش حتما تمرین و تکرار زیرنظر مربی حرفه ای و باتجربه باشد چرا که تنها ناخن کارانی می توانند در این حوزه نقش داشته باشند که مربی خوب و متخصص داشته باشند.

وسایل مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن

 1. سوهان برقی

 2. سوهان دستی

 3. ست سر سوهان مانیکور

 4. سر سوهان‌الماسه استوانه

 5. سر سوهان الماسه استوانه سر گرد

 6. دستگاه uv

 7. عقب زن

 8. نیپر

 9. قلم وان بال

 10. قلم تخت

 11. قلم کار با ژل

 12. کاتر تیپ

 13. فرمر

 14. قالب کاشت

 

اصول آموزش کاشت ناخن

اصول و قواعد آموزش کاشت ناخن- کاشت ناخن آیتک

برای آموزش کاشت ناخن 2 اصل اساسی وجود دارد که باید به آن توجه کرد

شناخت ساختمان ناخن

اگر می خواهید یک ناخن کار حرفه ای شوید، در ابتدا باید ساختمان ناخن را بشناسید. یکی از مراحل ابتدایی کاشت ناخن، شناخن ناخن است که برای کاشت ناخن بسیار ضروری می باشد.

شناخت ابزارها و مواد کاشت ناخن

پس از آنکه شناختن ساختمان ناخن به پایان رسید، نوبت به شناخت ابزارها، مواد و وسایل کار می رسد و لازم است کاربرد این ابزارها نیز آموزش داده شود.

هنگامیکه کار با ابزارها را بدانید، کار با آنها برایتان ساده تر خواهد بود.

 

مراحل آموزش کاشت ناخن

فرآیند کاشت ناخن چند مرحله دارد که این مراحل در تمامی انواع کاشت ناخن یکسان است.

1- زیرسازی

2- موادگذاری

3- سوهان کشی

4- طراحی ناخن

 

 آموزش کاشت ناخن - مرحله اول : زیرسازی

اولین و مهم ترین مرحله کاشت ناخن، زیرسازی است که در تمامی کاشت ها یکسان است. اگر زیرسازی درست انجام نشود، پس از مدتی امکان هواگرفتگی یا افتادن ناخن مشتری وجود دارد. 

زیرسازی شامل دو مرحله می باشد: 

مانیکور خشک

اولین مرحله زیرسازی کاشت ناخن، مانیکور خشک می باشد. اگر نکات آموزشی که در این مرحله ذکر می شود را رعایت نکنید امکان ایجاد زخم اطراف ناخن و یا افتادن ناخن کاشته شده وجود دارد که در نتیجه کار و نظر مشتری تاثیرگذار است.

خراش دادن سطح ناخن

در این مرحله باید روی صدف ناخن مشتری خراش ایجاد کنید. این کار به دو دلیل ایجاد چسبندگی بیشتر بین مواد و ناخن و از بین بردن چربی های سطح ناخن انجام می شود.

 

آموزش کاشت ناخن - مرحله دوم : مواد گذاری

مرحله مواد گذاری نیز در تمامی کاشت ها مشترک است. در صورتیکه شما اصول اولیه موادگذاری را یه صورت درست یاد بگیرید، در تمامی کاشت ها به راحتی می توانید مواد گذاری کنید. نکاتی که در این مرحله مهم است شناخت مواد کار، نحوه ترکیب آن ها و نحوه استفاده از آن هاست. مورد دیگری که لازم است بشناسید ابزار کار است چرا که بدون شناخت این ابزارها  کار مواد گذاری برای شما سخت می شود.

مواد گذاری شامل چند مرحله می باشد 

انتخاب قلم مناسب 

بعد از شناخت کامل قلم ها می توانید، قلم مناسب را جهت انجام کاشت ناخن انتخاب کنید که سبب راحتی ناخن کار برای انجام کار نیز می شود.

نحوه صحیح برداشتن مواد

نوع برداشتن مواد تاثیر بسیاری در مواد گذاری دارد زیرا با برداشتن غلط ، مواد در لابه لای قلم می ماند و کار مواد گذاری سخت می شود.

غلظت مواد

شناخت میزان غلظت در مواد گذاری کاشت های ناخن پودری بسیار حائز اهمیت است و در نتیجه کار بسیار تاثیر می گذارد.

نحوه مواد گذاری

نحوه صحیح موادگذاری و حرکت قلم امری بسیار مهم است و در طول دوره آموزش باید نحوه صحیح حرکت قلم و ایجاد سطح درست بر روی ناخن آموزش داده شود.

ضخامت مواد گذاری

ضخامت درست در مواد گذاری در نتیجه نهایی کار تاثیر بسیاری دارد.

 

آموزش کاشت ناخن - مرحله سوم : سوهان کشی

در این مرحله با استفاده از سوهان برقی و سر سوهان های مخصوص، فرم نهایی ناخن ایجاد می شود.

سوهان کشی شامل مراحل زیر است

از بین بردن ناهمواری ها

ممکن است در اوایل شروع به کار، ناهمواری هایی پس از مواد گذاری بر روی سطح ناخن ایجاد شده باشد که در این مرحله از سوهان کشی ، این ناهمواری ها از بین می رود. اینها  مواردی است که طی دوره آموزش فرا میگیرید.

دور گیری

در این مرحله از سوهان کشی، دور مواد روی ناخن سوهان می کشیم تا اگر ناهمواری داشته باشد از بین برود.

ایجاد فرم نهایی روی ناخن

در این مرحله فرم نهایی روی ناخن ایجاد می کنید. با یادگیری فرم و زاویه صحیح روی ناخن، می توانید این فرم را به طور صحیح و زیبا ایجاد کنید.

فرم دهی

فرم دهی ناخن با استفاده از سوهان دستی انجام می شود. شناخت انواع فرم ناخن، زاویه صحیح سوهان با ناخن و میزان سوهان کشی برای هر فرم در این مرحله آموزش داده می شود.

از بین بردن ناهمواری های احتمالی

این مرحله نهایی کاشت ناخن می باشد و در این مرحله با استفاده از سر سوهان، ناهمواری های احتمالی کاشت ناخن را از بین ببرید و فرم نهایی کاشت ناخن را ایجاد کنید.علاوه بر ان باید رد سوهان را نیز از بین ببرید.

 

آموزش کاشت ناخن - مرحله چهارم : طراحی ناخن

مرحله نهایی کاشت ناخن ، مرحله طراحی ناخن است که بستگی به درخواست و سلیقه مشتری دارد. گاهی مشتری درخواست طراحی دارد که باید مطابق سلیقه او انجام شود و گاهی با زدن یک تاپ شاین کار کاشت ناخن به اتمام می رسد.

آموزش کاشت ناخن در منزل

آموزش کاشت ناخن در خانه- کاشت ناخن آیتک

برخی از خانم ها به دلایلی علاقه ای به حضور در سالن های زیبایی ندارند و به دنبال آموزش کاشت ناخن در منزل هستند. نگرانی هایی مثل شیوع بیماری کرونا باعث شده خیلی از خانم ها برای کاشت ناخن خود نتوانند به سالن ها مراجعه کنند.

ما با آموزش کاشت ناخن در منزل می خواهیم به شما که به هر دلیلی امکان یا علاقه رفتن به سالن زیبایی را ندارید آموزش دهیم که با وسایل اولیه در منزل ناخن بکارید و به اصطلاح ناخن کار خود شوید. پس نگرانی به خود راه ندهید. کاشت ناخن آیتک به شما کاشت ناخن را طوری آموزش می دهد که علاوه بر ناخن های خود ، برای نزدیکان و اطرافیان نیز این کار را انجام دهید و ناخن هایشان را زیبا کنید.

 

آموزش کاشت ناخن با ژل

آموزش کاشت ناخن با ژل- کاشت ناخن آیتک

امروزه کاشت ناخن با ژل بدلیل استقبال مشتریان، طرفداران زیادی دارد. دلایل این استقبال بسیار است. یکی از دلایل وعوامل اصلی عدم استفاده از لیکویید و در نتیجه عدم وجود بوی نامطبوع می باشد. مورد دیگری که می توان به آن اشاره کرد اینست که بدلیل اینکه ناخن کاشته شده منعطف است دیرتر شکسته می شود و ماندگاری بالایی دارد.

آموزش کاشت ناخن با ژل یکی دیگر از مهمترین آموزش ها در زمینه آموزش کاشت ناخن می باشد.

آموزش کاشت ناخن با پودر

کاشت ناخن پودری - کاشت ناخن آیتک

برای کاشت ناخن روش های زیادی وجود دارد که یکی از آن ها ، آموزش کاشت ناخن با پودر می باشد.

زیرشاخه های کاشت ناخن با پودر: 

کاشت ناخن با پودر کلیر

کاشت ناخن هلویی

کاشت های گریم

کاشت بیبی بومر

کاشت ماربل

کاشت فرنچ

 

آموزش کاشت ناخن با قالب

آموزش کاشت ناخن قالبی - کاشت ناخن آیتک

آموزش کاشت ناخن با قالب یکی از مهم ترین آموزش های کاشت ناخن می باشد. در حوزه آموزش کاشت ناخن، لازم است بدانید که برای همه ناخن ها نمی توان از یک شیوه و روش برای کاشت ناخن استفاده کرد و تشخیص این قضیه نیازمند آموزش صحیح می باشد. در این مطلب برآنیم تا 0 تا 100 آموزش کاشت ناخن قالبی آموزش داده شود تا مهارت کاشت ناخن با قالب را نیز فرا بگیرید.

آموزش ترمیم کاشت ناخن

ترمیم کاشت ناخن-کاشت ناخن آیتک

یکی از مهم ترین مباحث در زمینه آموزش کاشت ناخن ، آموزش ترمیم کاشت ناخن می باشد.

لازم است تمامی ناخن کاران ترمیم کاشت ناخن را به صورت حرفه ای انجام دهند. آموزش و یادگیری ترمیم کاشت ناخن یکی از ضروریات این حوزه می باشد.

به دلایل مختلفی از قبیل شکسته شدن ناخن، ترک خوردن ناخن، هواگرفتگی و یا رشد طبیعی ناخن ها ترمیم کاشت ناخن انجام می شود.

آموزش لمینت ناخن

از روش های آموزش کاشت ناخن، لمینت ناخن می باشد. به کمک آموزش لمینت ناخن می توانید ناخن های زیباتر و محکم تری داشته باشید.

همانطور که در مقاله لمینت ناخن ذکر شد، این روش همانند کاشت ناخن می باشد اما تنها تفاوت کلی آن این است که در کاشت ناخن از تیپ استفاده می شود اما درلمینت ناخن، مواد بدون استفاده از تیپ مستقیما بر روی ناخن ها گذاشته می شوند.

دلیل افتادن ناخن کاشته شده

داشتن ناخن هایی شکننده و عدم ماندگاری طولانی مدت لاک بر روی ناخن طبیعی باعث شده که خیلی از خانم ها به کاشت ناخن روی بیاورند. کیفیت مناسب یک کاشت ناخن حرفه ای که توسط یک ناخن کار حرفه ای انجام می شود باعث می شود مشتری دوباره به او مراجعه کند و در حقیقت مهمترین عامل موفقیت یک ناخن کار حرفه ای می باشد. فاکتورهای زیادی در این کیفیت موثر هستند اما مهمترین آنها ماندگاری کاشت ناخن روی دست مشتری و عدم افتادن ناخن کاشته شده است.

یکی از مشکلات خانم هایی که کاشت ناخن انجام داده اند و یا دوره های آموزش کاشت ناخن را گذرانده اند و وارد دنیای کار کاشت ناخن شده اند، افتادن ناخن کاشته شده است.

دلایل ترک خوردن مواد کاشت ناخن

یکی از مشکلات خانم هایی که کاشت ناخن انجام داده اند و یا دوره های آموزش کاشت ناخن را گذرانده اند و وارد دنیای کار کاشت ناخن شده اند، ترک خوردن مواد کاشت ناخن است.

شکستن مواد کاشت ناخن به دلایل زیادی بستگی دارد.

دلایل هواگرفتگی کاشت ناخن 

یکی از مواردی که در آموزش کاشت ناخن نیاز است بدانید آموزش هواگیری کاشت ناخن می باشد.

از جمله اتفاقات بد در کاشت ناخن، هواگرفتگی ناخن است. 

هزینه آموزش کاشت ناخن

قیمت آموزش کاشت ناخن - کاشت ناخن آیتک

هزینه آموزش کاشت ناخن در شهرها و مناطق مختلف متفاوت است. زمانی که می خواهید اقدام به ثبت نام کنید حتما مباحث آموزشی دوره مورد نظر را بررسی کنید و بعد به مقایسه قیمت آنها بپردازید. جهت اطلاع از قیمت آموزش کاشت ناخن با صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

جهت ثبت نام دوره آموزشی کاشت ناخن باید به موارد و عوامل بسیاری توجه کرد

مکان آموزشی کاشت ناخن

 مکان آموزشی باید محیطی آرام باشد تا هنرجو تمرکز لازم جهت یادگیری کاشت ناخن را داشته باشد. در برخی موارد تردد زیاد و شلوغی به ضرر هنرجو می شود و تمرکز حواسش را از دست می دهد.

زمان آموزشی کاشت ناخن

برخی از موارد آموزشی مدت زمان معقول و مشخصی دارند اما به عنوان مثال در یک یا دو جلسه نمی توان انواع کاشت ناخن را آموزش داد، به همین دلیل زمان آموزش نیز یکی از مواردی است که می توان بر اساس انتخاب کرد.

مباحث آموزشی کاشت ناخن

در حوزه کاشت ناخن مباحث آموزشی چهارجوب و برنامه مشخصی دارند بنابراین باید طرح درسی مشخص شده باشد تا هنرجو از قبل بداند در هر جلسه چه مباحثی را قرار است بیاموزد. این نیز یکی از مباحثی است که نیاز است هنرجو به آن توجه کند.

پشتیبانی و رفع اشکال

علاوه بر اینکه در حین آموزش، هنرجو حق دارد تحت نظر مربی خود به اندازه کافی تمرین کند لازم است که نظارت و رفع اشکال پس از اتمام دوره نیز ادامه پیدا کند.

سخن پایانی 

با توجه به اینکه حوزه کار ناخن خوب است و مشتریان بسیاری دارد فرصت مناسبی است که کسب و کار خود را در زمینه کاشت ناخن به راه بیندازید. با توجه به توضیحات بالا و فرصت خوبی که کاشت ناخن آیتک در اختیار شما قرار می دهد دوره کاشت ناخن را با خیالی آسوده بگذرانید حرفه ای شوید و کسب درآمد کنید.

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید